Vai atkal visi uz barikādēm?

Anonīms saglabāja, Pr, 12/31/2012 - 01:57

Vairākas sabiedriskās organizācijas iesniegušas lūgumu Rīgas Domei barikāžu aizstāvju atceres dienā 20.janvārī rīkot plašu tautas manifestāciju "Uz barikādēm - par Latvijas pastāvēšanu!" Patiešām – 21 gadu pēc Latvijas neatkarības atgūšanas ir vērts apspriesties un izvērtēt, ko esam ieguvuši un ko zaudējuši šajā laikā. Viena no pēdējām aktualitātēm: atteikšanās no savas valūtas – lata. Turklāt – bez referenduma, bez tautas gribas noskaidrošanas! Vai tiešām liberālisms jau pilnībā aizstājis demokrātiju?

Tautas manifestācija Doma laukumā - 20. janvārī!

Manifestācijas organizatori uzsver, ka tās galvenais mērķis ir atjaunot demokrātiju valstī, lai nosargātu nacionālo suverenitāti, pašapziņu un dabīgu ģimeni, kas ir katras tautas izdzīvošanas pamatā.

Latvijas valstiskuma atjaunošanai aprit 21 gads. Beidzot esam kļuvuši pilngadīgi, tāpēc vēlamies paši lemt savu likteni. Mums ir jāatgriežas pie atmodas laika ideāliem un vērtībām. Esam viena no straujāk izmirstošajām tautām pasaulē. Jaunieši, ģimenes ar bērniem turpina pamest Latviju.

Mūsu nacionālās bagātības ir izsaimniekotas, lauki iztukšoti, sagrauts iekšējais tirgus, pakļaujamies aizvien lielākam ārvalstu banku diktātam. Krīzes smagums ir uzvelts tikai uz vienkāršās tautas pleciem.

Šodien sākam zaudēt arī vārda brīvību un demokrātijas pamatprincipus, par ko liecina eiro steidzīgā ieviešana, ignorējot vairākuma viedokli, kā arī aizvien uzstājīgāki centieni graut tradicionālo ģimenes modeli, vērtības, mūsu bērnu un jauniešu tikumību.

Atsevišķi pašmāju politiķi, "eksperti", nevalstiskās organizācijas, kuras tiek sponsorētas no ārzemēm, lobē savas intereses, aizbildinoties ar dzimumu līdztiesību, rūpēm par reproduktīvo veselību, cilvēktiesībām, apzināti grauj Latvijas likumdošanā nopamatoto ģimenes tiesību izpratni.

Vakar MK ārkārtas sēdē ir noraidījis Tieslietu ministra argumentāciju un LR nacionālo pozīciju Nr.1 – Latvijā neatbalstīt Eiropas Savienības Komisijas prasīto partnerattiecību mantisko attiecību regulu.

Tautas manifestācijas rīkotāji aicina vienoties visas tautības un vecuma cilvēkus nacionālas valsts idejas vārdā, lai nodrošinātu augstu morāli politikā, godprātīgu valsts pārvaldi, demokrātijas pamatprincipu ievērošanu, tradicionālas ģimenes vērtības aizsardzību.

Tautas sapulces rīkotāji aicina vectētiņus un vecmāmiņas, represētos un karā izdzīvojušos, pedagogus un mediķus, mācītājus un draudžu locekļus, inteliģenci un studentus, topošos un esošos vecākus, visu tautību cilvēkus, kuri ciena Latvijas valsti, vienoties un uzturēt dzīvu barikāžu laika sapni - brīva un neatkarīga Latvija. Iestāsimies par mūsu ģimenēm un bērniem, jo tas ir vienīgais ilgtspējīgas Latvijas garants.

Tautas sapulces rīkotāji:

Jāņa Čakstes demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības biedrība
"Asociācija Ģimene"
Latvijas Ordeņu brālība

1 komentārs

Lai pakļautu latviešu tautu,

Rakstīja Niks Fonts Tituls (nav pārbaudīts), Pr, 01/07/2013 - 16:49

Lai pakļautu latviešu tautu, iedzītu verdzībā Vācijai, Lielbritānijai, SVF (tostarp ar eiro ieviešanu LV ) pastiprināti strādā LB, Dombrovska valdība, Saeima, Vp kanceleja un šīm iestādēm pakļautās valsts struktūras. Savulaik piedalījos Tautas manifestācijā Doma laukumā, kur tauta prasīja Zatleram rosināt Saeimas atlaišanu. Kad tur atrados, uz skatuves uzstājās Ēlerte, Zatlers u.c.. Es atrados tautas vidū un sajutu, un sapratu, ka atrodos starp nabagiem, kas ir apdalīti privatizācijas procesos, oligarhu un valsts varas apzagti, kuri sajūt briesmas nākotnē dzīvē sadurties ar galēju visas tautas nabadzību, kas reāli arī noticis šodien ar šiem "manifestētājiem", to radiem, kas simtos tūkstošos pametuši LV, lai izdzīvotu.. Lai tauta neturpinātu protestēt, vēlāk apzināti no varas tika sarīkoti 13/01/2009 nemieri, kurus organizēja tie paši spēki - Zatlers, Elerte u.c., apspiežot un izrēķinoties ar tautu, Zatleram 13/01/2009 aizbēgot uz Īriju nevalstiskās darīšanās. Izskatot 20. janvārī no plkst.15 līdz 16.30.plānotās manifestācijas plānotāju struktūras, atklājas trīs nabago organizācijas - Jāņa Čakstes demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības biedrība, «Asociācija Ģimene», Latvijas Ordeņu brālība, www.tautas forums.lv, kas visi prasa un lūdz ziedojumus. Maz ticams, ka politiskajās virsotnēs, atbalstot, uzturot šīs organizācijas finansiāli, nerāpjas un nenostiprinās tie paši latviešu tautai naidīgie spēki, kas joprojām ir pie varas - labi atceramies, ka www vietni "tautas forumu" veidoja un finansēja Štokenbergs un tā pati Ēlerte no Vienotības. Turklāt pasākums plānots sakarā ar tā saucamo LTF, kuru inspirēja un organizēja komunisti, saglabājot varu, varu šodien daļēji nomainot pret tautai piederošiem īpašumiem...Arī šodien tā saucamā izbijusī LTF ar saviem bijušajiem līderiem kā Kalnieti ir Interfrontes (Rubiks, Ždanoka) otrs spārns - to līderiem Briseles eiroparlamentā nav domstarpību (domstarpības, ja tādas ir, publiski tiek radītas un uzturētas mākslīgi un spekulatīvi). Savulaik vispirms TF tika noformēta Igaunijā, tad Latvijā, Lietuvā. Šodien secīgi eiro tiek ieviests pēc tā paša scenārija - vispirms Igaunijā, tad Latvijā, vēlāk Lietuvā. Turklāt J.Rožkalnu no Latvijas Ordeņu brālības H86 uzskata par latviešu tautas interešu nodevēju, kurš savulaik, šķeļot H86 kustību, sadarbojās ar čeku un sadarbojas šodien ar latviešu tautai naidīgajiem spēkiem. Strupceļš. Lai izietu no strupceļa, jābūt virzītjspēkam tautas vidū - noskaņojumam, kas veidojas pats no sevis vēsturiski. Karavadonis vai ģenerālis, kas ved tautu cīņā par tās interesēm, ir nāves virsnieks. Karavadonis noformē savu armiju pūļa vidū, pūļa, kuram jau pašam ir savs virzītājspēks - izšķiršanās - tautas pašas gatavība dzīvot verdzībā vai mirt par brīvību. 

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.

Vairāk par formatēšanas iespējām

CAPTCHA
Lai novērstu SPAM nejaucības
Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā redzamos simbolus.