Jaunais pomūziķis: jāsāk pašam ar sevi!

Anonīms saglabāja, Tr, 02/02/2011 - 16:58

Nikolajs Puzikovs - policists, dziedātājs un kristietis - atbild atjaunotne.lv

„Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas SEB Muzikālā banka 2010.gada apbalvošanas ceremonijā par gada vērtīgāko atzīta Nikolaja Puzikova dziedātā dziesma Dievs tevi mīl. Šī dziesma pārliecinoši ieguva pirmo vietu gan klausītāju, gan mūzikas ekspertu kopvērtējumā, informē Latvijas radio.”

Par šo mūzikas dzīves faktu interneta vietne atjaunotne.lv intervē jauno mākslinieku, kurš no amatiera pamazām kļūst par profesionālu mūziķi.

- Kā Tu domā, kāpēc tieši dziesma „Dievs Tevi mīl” šoreiz saņēma tik nedalītu atzinību?

Manuprāt, tā ir apstākļu sakritība, liela veiksme. Ļoti labs izpildījums, burvīga lirika, ko uzrakstīja G.Račs un izcils komponists A.Palkevičs.

- Vai un kā Tavu muzikālo karjeru un dziesmu izvēli ietekmē Tava reliģiskā pārliecība?

Man ir liela pārliecība par to, ko es daru un kā tam vajadzētu būt! Es mīlu savu darbu, mūziku, cienu savu ģimeni draugus, atbalstītājus. Esmu Pareizticīgais un ticu Dievam. Ar mani viss ir kārtībā.

- Ko Tev nozīmē reliģija ikdienā? Cik bieži un kā Tu to praktizē?

Es bieži neeju uz baznīcu, bet eju tad, kad ir laiks. Reliģija tas man ir ģimenes mantojums.

- Vai Tev ir grūti muzicēt kopā un sacensties ar citiem mūziķiem, kuri ir ieguvuši akadēmisku muzikālo izglītību? Vai Tu izjūti tās trūkumu?

Jā, saskaros ar mūzikas teorijas trūkumu. Man ir liela prakse uzstāties, bet vēlētos iegūt izglītību. Uz skatuves ir vajadzīga prakse un pieredze, teorija tikai varētu papildināt mani.

- Ko Tu dari, lai attīstītu savus talantus? Kā Tu domā sevi tālāk pilnveidot mūzikā?

Manuprāt, ir daudz jāstrādā ar sevi jādzied jāuzstājas daudzos koncertos, tā ir laba pieredze. Jābūt aktīvam, jāpiedalās daudzos konkursos. Lai kļūtu par labu dziedātāju ir jāizkopj sevi.

- Kā iespējams apvienot policista darbu ar pieaugošo popularitāti un popmūziķa karjeru?

Pagaidām man tas ir izdevies. Es pilnībā spēju to apvienot. Es nedomāju, ka esmu populārs. Ir cilvēki, kas klausās manu mūziku, tas ir forši!!! Es redzu, ka viņi izrāda lielu interesi par mani! Esmu vienkāršs puisis!!!

- Kas, Tavuprāt, ir pats svarīgākais, lai Latvija izietu no krīzes? Kas būtu jāmaina valstī un kam jānotiek cilvēkos, lai mēs kā sabiedrība atjaunotos?

Jāsāk pašiem ar sevi!!! Jāmēģina attīstīties jādomā uz priekšu. Valstī jāpalielina rūpniecību, jānodrošina cilvēkiem darbs!!! Jāmeklē un jāizkopj tās lietas, kas tev padodas vislabāk. Jābūt aktīvam un dzīvespriecīgam, tad viss sanāks.!!!

0 comments

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.

Vairāk par formatēšanas iespējām

CAPTCHA
Lai novērstu SPAM nejaucības
Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā redzamos simbolus.