Atim Homkam – 100 gadu jubileja

Anonīms saglabāja, Ce, 02/02/2017 - 00:25

AtisHomka2017. gada 2. februārī savu 100 gadu jubileju svin Atis Homka – latviešu virsnieks, Kristīgo demokrātu partijas atjaunotājs Latvijā. Apsveicam viņu portāla „Atjaunotne” vārdā! Jubilāru sumina arī Kristīgo senjoru apvienība un Kristīgi demokrātiskās savienības vecbiedri!

Jau Otrā pasaules kara laikā latviešu virsnieks Atis Homka par izrādīto varonību un apķērību saņēma vairākus militāros apbalvojumus it sevišķi izceļoties Mores kauju laikā 1944. gada septembra beigās.

Pēc kara periodā Rietumeiropā Atis Homka darbojās kā inženieris un kristīgs politiķis. Kad Latvija atguva neatkarību, viņš iesaistījās dažāda veida palīdzības sniegšanā un Kristīgo demokrātu partijas atjaunošanā Latvijā. Vēlāk piedalījies Kristīgo senjoru apvienības stiprināšanā, bijis arī Eiropas senjoru apvienības izpildkomitejas biedrs. Allaž nerimstoši darbīgs, optimistisks, apdomīgs un mierīgs, vienmēr korekts attiecībās ar jebkuru cilvēku.

Atis Homka joprojām ir ierindā, interesējas par kristīgo politiku. Viņš dzīvo Vācijā, bet vasarās apmeklē Aglonu un Rīgu.

Ati Homku no sirds sveic Kristīgo senjoru apvienības biedri un Latvijas Kristīgi demokrātiskās savienības vecbiedri, sakot:

„Skaties ar pateicību – atpakaļ,

Ar drosmi – uz priekšu,

Ar mīlestību – sev apkārt,

Ar ticību – uz augšu!”

0 comments

Pievienot jaunu komentāru

Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
  • Image links with 'rel="lightbox"' in the <a> tag will appear in a Lightbox when clicked on.

Vairāk par formatēšanas iespējām

CAPTCHA
Lai novērstu SPAM nejaucības
Image CAPTCHA
Ievadiet attēlā redzamos simbolus.